0
K pokladně

BEBA EXPERTpro HA 1, Počáteční kojenecké mléko od narození

800 g
Běžná cena
499,90 Kč 624,87 Kč/kg

Značka: BEBA

Země původu:
Německo
Popis produktu

instantní mléčná kojenecká výživa s Limosilactobacillus reuteri a upravenou bílkovinou, potravina pro zvláštní lékařské účely. Vhodná od narození.

Obsahuje unikátní kombinaci složek částečně hydrolyzované bílkoviny získanou procesem OPTIPRO® HA, probiotika L. reuteri, vitamíny a minerálními látkami pro uspokojení potřeb vašeho děťátka. Na základě 60 let výzkumu byla vyvinuta unikátní receptura s částečně štěpenou mléčnou bílkovinou s klinicky ověřeným dlouhodobým účinkem.

 

Jsme EXPERTI v oblasti kojenecké výživy, proto se snažíme naše receptury stále inovovat a poskytnout vašim nejmenším to nejlepší. Nově kojeneckou výživu s částečně hydrolyzovanou bílkovinou najdete na regálech ve stříbrném designu s označením EXPERTpro HA.

Klinicky ověřená receptura s kombinací osvědčených látek po vzoru mateřského mléka obsahuje:

  • Bakterie střevní mikroflóry L. reuteri – probiotické bakterie, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí
  • Částečně hydrolyzované bílkoviny
  • OPTIPRO® HA – speciální proces k získání 100 % syrovátkové, částečně hydrolyzované bílkoviny
  • Bez palmového oleje

Vhodné pro děti od narození.

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy. Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence.

Umělá výživa by měla být užívána jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie.

Příprava

1. Před přípravou kojenecké výživy si důkladně umyjte ruce.

2. Láhev, uzávěr a savičku důkladně vymyjte a vyvařte 5 minut.

3. Pět minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ochladit.

4. Polovinu převařené vody, ochlazené asi na 40 °C, vlijte do nádoby. Teplota vody nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí.

5. Přiloženou odměrkou odměřte prášek  a nasypte do nádoby. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný!

6. Důkladně protřepte.

7. Doplňte nádobu převařenou vodou do požadovaného množství.

8. Ještě jednou dobře protřepte, aby se prášek úplně rozpustil.

9. Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy.

10. Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu při pokojové teplotě. 

UPOZORNĚNÍ

Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.

Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku.

Obsah spotřebujte do 3 týdnů od otevření.

O ZNAČCE

Kojenecká mléka BEBA jsou vyvinuta na základě 60 let výzkumu mateřského mléka. Nestlé se věnuje výzkumu a výrobě dětské výživy 150 let. Věříme, že BEBA obsahuje vše, co vaše děťátko potřebuje a přináší řešení pro spokojenost každého bříška.

 

Adresa dodavatele
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 týdnů.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Složení: LAKTÓZA (z MLÉKA), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), enzymaticky hydrolyzovaný bílkovinný koncentrát MLÉČNÉ SYROVÁTKY, minerální látky (chlorid draselný, glycerofosforečnan vápenatý, vápenaté soli kyseliny fosforečné, chlorid horečnatý, chlorid vápenatý, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran mědnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenan sodný), RYBÍ olej, cholin bitartát, olej z Mortierella alpina, L-arginin, vitaminy (L-askorbát sodný, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, riboflavin, thiaminmononitrát, retinyl-acetát, pyridoxin-hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin), L-histidin, L-thyrosin, inositol, bakterie mléčného kvašení (Limosilactobacillus reuteri DSM 17938, 8,9 × 10⁷ KTJ/100 g prášku na konci minimální trvanlivosti), taurin, nukleotidy [cytidin-5´-monofosforečná kyselina (CMP), sodné soli uridin-5´-fosforečné kyseliny (UMP), adenosin-5´-monofosforečná kyselina (AMP), sodné soli guanosin-5´-monofosforečné kyseliny (GMP)], L-karnitin.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2138 kJ
Energetická hodnota 511 kcal
Tuky 26 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.5 g
Sacharidy 59 g
Z toho cukry 59 g
Bílkoviny 9.7 g
Sůl 0.45 g

Alergeny

Ryby Ano
Mléko Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od narození

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009301