0
K pokladně

BEBA COMFORT 5 Batolecí mléko

800 g
Doporučená cena
599,00 Kč
469,90 Kč 587,37 Kč/kg

Značka: BEBA

Země původu:
Francie
Popis produktu

Dětská mléčná výživa s probiotiky L. reuteri. BEBA COMFORT 5 pro spokojené bříško Vašich miminek je prémiová mléčná výživa pro malé děti vyvinutá na základě 60 let výzkumu mateřského mléka.

BEBA COMFORT 5 obsahuje kombinaci unikátních látek po vzoru mateřského mléka, jejichž účinnost byla klinicky ověřená:

 • PREBIOTIKA GOS/FOS - galaktooligosacharidy a fruktooligosacharidy.
 • OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.
 • PROBIOTIKA L. reuteri jsou bakterie, které se přirozeně nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.
 • BEZ palmového oleje.
 • BEZ rybího oleje.

Důležité upozornění: Kojení je pro vaše miminko to nejlepší. Pokud již nemůžete kojit, vybírejte náhradní kojeneckou výživu po poradě se svým pediatrem.

Unikátní složení pro úžasnou budoucnost vašeho miminka:

 • PODPORA IMUNITY – Vitamíny A, C, D + železo a zinek se podílejí na normálním fungování imunitního systému.
 • RŮST A VÝVOJ KOSTÍ – Vitamín D a vápník jsou důležité pro správný růst a vývoj kostí.
 • NERVOVÝ SYSTÉM – Vitamín B1 pomáhá ke správné funkci nervového systému.
 • ZDROJ ENERGIE – Vitamíny skupiny B (B1, B2 a biotin) přispívají k získávání a využívání energie.

Vhodná pro děti od ukončeného 24. měsíce.

 

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy. Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence.

Umělá výživa by měla být užívána jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie.

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.


 

Výhody balení 

Nestlé se zabývá nejen vědou a výzkumem mateřského mléka, ale klade velký důraz i na bezpečnost, ekologičnost, hygieničnost a praktičnost obalů. Proto jsme pro Vás vyvinuli naši nejlepší plechovku BEBA. 

 • BEZPEČNÁ, protože byla vyvinuta s cílem chránit produkt před vzduchem, vlhkostí a světlem. Plechovka má vnější bezpečností ochranu a vnitřní ochranu, tou je hliníková fólie.  
 • PRAKTICKÁ, protože má průhledné víčko, aby bylo možné snadno zjistit, kolik výživy ještě zbývá.
 • HYGIENICKÁ, protože má prostor pro uložení odměrky navržen tak, aniž by byla odměrka v kontaktu s práškovou výživou.
 • EKOLOGICKÁ Obal je šetrný k životnímu prostředí, protože samotná plechovka je vyrobená ze 100 % recyklovatelné oceli. Plastové víčko a odměrka jsou vyrobeny z nejméně 60 % bioplastu, materiálu z obnovitelných zdrojů, který lze třídit a recyklovat jako běžný plast.

 

Adresa dodavatele
Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, Česká republika
Návod k přípravě
Před přípravou výživy si důkladně umyjte ruce. Hrneček důkladně vymyjte. Pět minut povařte pitnou vodu a nechte ochladit. Polovinu převařené vody (viz tabulka) ochlazené asi na 40 °C, vlijte do hrnečku. Teplota vody nad 45 °C bakterie mléčného kvašení ničí. Přiloženou odměrkou odměřte prášek (viz tabulka) a vsypte do hrnečku. Prášek v odměrce musí být vždy zarovnaný! Důkladně zamíchejte. Doplňte hrneček převařenou vodou do požadovaného množství (viz tabulka). Ještě jednou dobře zamíchejte, aby se prášek úplně rozpustil. Ověřte vyhovující teplotu připravené výživy. Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v suchu při pokojové teplotě. DÁVKOVÁNÍ: Množství na jedno krmení: Věk dítěte: od ukončeného 24. měsíce: Převařená voda 210 ml, Počet zarovnaných odměrek 7, Počet krmení za den 2-3. Velikost odměrky: 4,6 g. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.
Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Spotřebujte do 4 týdnů od otevření.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Plnotučné MLÉKO, odtučněné MLÉKO, LAKTÓZA, maltodextrin, rostlinné oleje (řepkový nízkoerukový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, slunečnicový), sušený výrobek MLÉČNÉ SYROVÁTKY, GALAKTOOLIGOSACHARIDY (z MLÉKA), minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové, uhličitan vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), regulátory kyselosti (draselné soli kyseliny fosforečné), emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), fruktooligosacharidy, vitamíny (L-askorbát sodný, riboflavin, thiamin-mononitrát, retinyl-acetát, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin), bakterie mléčného kvašení (Limosilactobacillus reuteri DSM 17938; 8,9 x 10⁷ KTJ / 100 g prášku na konci minimální trvanlivosti).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2022 kJ
Energetická hodnota 483 kcal
Tuky 22 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 4.5 g
Sacharidy 64 g
Z toho cukry 47 g
Vláknina 2.4 g
Bílkoviny 7.3 g
Sůl 0.24 g

Alergeny

Sója Ano
Mléko Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 24. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1061432