0
K pokladně

HiPP 2 BIO Combiotik od ukončeného 6. měsíce

700 g
Akční cena 369,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
529,90 Kč 757,00 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

HiPP 2 BIO Combiotik® je pokračovací mléko určené pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce a má být součástí smíšené stravy.

HiPP 2 BIO Combiotik pokračovací mléčná kojenecká výživa 2, která je inspirována mateřským mlékem. S obsahem PROBIOTIK – přírodních kultur mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytuje v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury v individuální variabilitě a množství. Vitamíny C, D podporují správnou funkci imunitního systému. Omega-3 ALA (kyselina alfa-linolenová)- důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst vašeho dítěte. DHA (kyselina dokozahexaenová) – při denním příjmu 100mg přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců. Železo přispívá k normálnímu rozvoji kognitivních schopností. Obsahuje vitamíny C,D, železo a DHA jako všechna pokračovací mléka.

Můžete ji podávat od ukončeného 6. měsíce.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Návod na přípravu:

Pitnou vodu před každou přípravou převaříme a necháme zchladnout na teplotu cca. 40 až 50 °C.*. 2/3 připravené vody nalijeme do láhve. Přidáme odměřené množství. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca. 37 °C). Teplotu prověříme. Aby nedošlo k poškození přírodních kultur mléčného kvašení (Laktobacily), nepřelévejte výrobek vařící vodou.

Důležité upozornění

Produkt není vhodný jako jediný zdroj výživy. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálních potřebách kojence. Podobně jako mateřské mléko obsahují kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy. Častý nebo trvalý kontakt zubů se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte Vaše dítě pít z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu Vašeho dítěte.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o. Pekařská 628/14, Praha 5 155 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Odtučněné MLÉKO*, LAKTÓZA* (z MLÉKA*), rostlinné oleje* (palmový*, řepkový, slunečnicový*), produkt MLÉČNÉ SYROVÁTKY*, galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (z MLÉKA*) RYBÍ olej, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, chlorid draselný, seleničitan sodný, L-tyrozin, síran zinečnatý, L-tryptofan, citronan sodný, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, kyselina L-askorbová + L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, L-cystein, jodičnan draselný, nikotinamid, mléčné kultury (L. fermentum hereditum®2), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), síran manganatý, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl acetát (vitamín A), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý (Metafolin®3), fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 285 kJ
Energetická hodnota 68 kcal
Tuky 3.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.6 g
Sacharidy 7.2 g
Z toho cukry 7.2 g
Vláknina 0.4 g
Bílkoviny 1.3 g

Alergeny

Ryby Ano
Mléko Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020232