0
K pokladně

Penam Hamburger sypaný sezamem (4ks)

200 g
Běžná cena
35,90 Kč 179,50 Kč/kg

Značka: Penam

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Balení obsahuje čtyři kusy hamburgerových housek posypaných sezamem. Pečivo pšeničné.

O značce

PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu. Četná ocenění a certifikáty z několika oblastí jsou výsledkem snahy všech zaměstnanců společnosti, zárukou pro konečné spotřebitele a důležitým vodítkem pro obchodní partnery.

Při své práci klade Penam důraz na celý výrobní řetězec, který výrobu pečiva nezbytně provází. Díky tomu může garantovat vysoký stupeň kvality vyráběného pečiva. Neustálé inovace a sledování trendů u nás i v zahraničí motivuje Penam v tom, aby vám přinášel pečivo, které se stane neodmyslitelnou součástí vašeho života.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.  
Název a adresa výrobce
Penam, a.s., Cejl 38, 602 00 Brno, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 42 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 42 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka, pitná voda, cukr, rostlinný olej řepkový, sezamová semena 3 %, droždí, jedlá sůl, emulgátory (E 472e, E 481), regulátor kyselosti E 262, aroma. Výrobek může obsahovat stopy mléka.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1229 kJ
Energetická hodnota 291 kcal
Tuky 4.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Sacharidy 50 g
Z toho cukry 8 g
Vláknina 2.4 g
Bílkoviny 9 g
Sůl 1.2 g

Alergeny

Lepek Ano
Sezam Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000771