0
K pokladně

Penam Sporty chléb

350 g
Běžná cena
46,90 Kč 134,00 Kč/kg

Značka: Penam

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Chléb s exkluzivním složením, najdete v něm např. výhonky obilí a luštěnin jako jsou proso a kukuřice, jetel luční, vojtěška, pšeničné klíčky, amarant, pečlivě vybraná semena.

Podporuje vyvážený aktivní životní styl a vyvážené stravování.

O značce

PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu. Četná ocenění a certifikáty z několika oblastí jsou výsledkem snahy všech zaměstnanců společnosti, zárukou pro konečné spotřebitele a důležitým vodítkem pro obchodní partnery.

Při své práci klade Penam důraz na celý výrobní řetězec, který výrobu pečiva nezbytně provází. Díky tomu může garantovat vysoký stupeň kvality vyráběného pečiva. Neustálé inovace a sledování trendů u nás i v zahraničí motivuje Penam v tom, aby vám přinášel pečivo, které se stane neodmyslitelnou součástí vašeho života.

Výrobce

Penam, a.s. Rafaelova 598, Třebíč, 67 401

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-25°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 10 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 10 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Mouka celozrnná (pšeničná, žitná), voda, směs [pšeničný lepek, směs výhonků (špaldové, kukuřičné, pšeničné, z prosa, z jetele lučního, z tolice vojtěšky, lněné, z čočky, z hrachu), pšeničná celozrnná mouka, cukr, pšeničné klíčky, amarantová mouka, slupky jitrocele indického, bramborové vločky], lněná semena, sójová drť, slunečnicová semena, posyp 5 % (slunečnicová semena), kvas [kvas (žitná mouka, voda, základ kvasu), kyselina E 260], jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), droždí.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1156 kJ
Energetická hodnota 275 kcal
Tuky 11 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.1 g
Sacharidy 28 g
Z toho cukry 3 g
Vláknina 8.1 g
Bílkoviny 11 g
Sůl 1.5 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000793