0
K pokladně

Penam Gurmán vícezrnný chléb krájený

500 g
Běžná cena
42,90 Kč 85,80 Kč/kg

Značka: Penam

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Penam krájený vícezrnný chléb Gurmán. Obsahuje slunečnicová a lněná semínka.

O značce

PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu. Četná ocenění a certifikáty z několika oblastí jsou výsledkem snahy všech zaměstnanců společnosti, zárukou pro konečné spotřebitele a důležitým vodítkem pro obchodní partnery.

Při své práci klade Penam důraz na celý výrobní řetězec, který výrobu pečiva nezbytně provází. Díky tomu může garantovat vysoký stupeň kvality vyráběného pečiva. Neustálé inovace a sledování trendů u nás i v zahraničí motivuje Penam v tom, aby vám přinášel pečivo, které se stane neodmyslitelnou součástí vašeho života.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.  
Název a adresa výrobce
Penam, a.s., Cejl 38, 602 00 Brno
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Mouka (pšeničná, žitná), pitná voda, žitný kvas (žitná mouka, pitná voda, kvasná kultura - lepek), pekařská směs 12 % [slunečnicová semena 20 %, lněná semena 20 %, sezamová semena 15 %, pšeničná sladová mouka, pšeničná mouka, emulgátory (E 472e, E 471), jedlá sůl, žitná bobtnavá mouka, sušená syrovátka, sójová mouka, cukr, dextróza, protispékavá látka uhličitany vápenaté, regulátor kyselosti kyselina citronová, pšeničný lepek, stabilizátor guma guar, enzym, látka zlepšující mouku kyselina L-askorbová], droždí, jedlá sůl jodidovaná (jedlá sůl, jodičnan draselný)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1062 kJ
Energetická hodnota 254 kcal
Tuky 6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.3 g
Sacharidy 40 g
Z toho cukry 3.6 g
Vláknina 9.3 g
Bílkoviny 6.8 g
Sůl 1.6 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000760