0
K pokladně

Penam Super Sandwich pšeničný celozrnný

750 g
Běžná cena
54,90 Kč 73,20 Kč/kg

Značka: Penam

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Hledáte spolehlivého parťáka na cesty, zastávky, odbočky, zkratky, zajížďky na Vaší jízdě, ať už vede odkudkoliv kamkoliv? Spokojíte se vždy jen s tím nejlepším a největším? Tak jste to právě našli. SANDWICHE od Penam jsou opravdu SUPER, SUPER BOŽÍ.

O značce

PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

Kvalita má v Penamu svou mimořádnou prioritu. Četná ocenění a certifikáty z několika oblastí jsou výsledkem snahy všech zaměstnanců společnosti, zárukou pro konečné spotřebitele a důležitým vodítkem pro obchodní partnery.

Při své práci klade Penam důraz na celý výrobní řetězec, který výrobu pečiva nezbytně provází. Díky tomu může garantovat vysoký stupeň kvality vyráběného pečiva. Neustálé inovace a sledování trendů u nás i v zahraničí motivuje Penam v tom, aby vám přinášel pečivo, které se stane neodmyslitelnou součástí vašeho života.

Výrobce

Penam, a.s., Cejl 38, 602 00 Brno, Česká republika

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.  
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Pšeničná mouka grahamová 25 %, pitná voda, pšeničná mouka celozrnná 15 %, pšeničná mouka, pšeničný lepek, droždí, jedlá sůl, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), cukr, žitná mouka, sójová mouka, sušená syrovátka, pšeničná lámanka, mořská sůl, emulgátory (E 481, E 472e), konzervanty (kyselina sorbová, propionan vápenatý), látka zlepšující mouku kyselina L-askorbová.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1081 kJ
Energetická hodnota 258 kcal
Tuky 3.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.7 g
Sacharidy 41 g
Z toho cukry 3.2 g
Vláknina 8.1 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 1.2 g

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1000778