0
K pokladně

Attitude Prací gel pro děti s vůní Sweet Lullaby 1050 ml

35 dávek
Běžná cena
359,90 Kč 10,28 Kč/dávka

Značka: Attitude

Země původu:
Kanada
Popis produktu

Přírodní přípravek na skvrny ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na vás, vaši rodinu i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad.

Přírodní přípravek, který dokáže účinně odstranit skvrny z dětského prádla. Použitelný na veškeré stálobarevné prádlo a při všech teplotách. Stačí nasprejovat přímo na skvrnu, promnout a nechat působit v závislosti na intenzitě špíny (1 -10 min), poté vyprat. 

Čistící prostředek obsahuje jen hypoalergenní složky. Výrobce podrobil produkty rozsáhlému testování za účelem odstranění všech běžných alergenů ze složení produktů. 

Vyrobený z přírodních zdrojů a ekologický. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek. 

certifikaci EcoLogo, která jde ruku v ruce se závazkem značky ATTITUDE šetrnosti k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje, že takto označené přípravky pro domácnost byly podrobeny přísným vědeckým testům a/nebo vyčerpávající kontrole tak, aby vyhověly přísným normám ekologické šetrnosti třetích stran. 
Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, optických rozjasňovačů, barviv) je testována nezávislou laboratoří. 
Všechny produkty ATTITUDE jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.
Pro výrobu produktů ATTITUDE jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie.
100% recyklovatelný obal.

Návod k použití:

Nalijte gel do zásobníku pračky dle pokynů výrobce pračky. V případě velkých skvrn je možné malé množství gelu přímo na skvrnu, pak promnout a vyprat. Dávkování: viz tabulka na boku obalu dle tvrdosti vody (soft = měkká, medium = středně tvrdá, hard = tvrdá). 

Adresa dodavatele
BBstart, s. r. o. Kaštanová 2071, 25301 Hostivice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchém a chladném prostředí.
Název a adresa výrobce
BBstart s.r.o. Kaštanová 2071, 25301 Hostivice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, 5-15% aniontové povrchově aktivní látky pocházející z kokosu (sodium coco sulfát) , 5-15% neiontové povrchově aktivní látky (lauryl glucoside, (lauryl glukosid, myristyl glucosid, kaprylyl glucosid), chlorid sodný, kyselina citronová, glukonát sodný, benzoát sodný (<0,3%), sorbát draselný, glycerin, extrakt ze zeleného čaje Camellia sinensis, olej ze semen černého rybízu*, ethylen brassylát (z květin)*, gamma-nonalakton (z kokosu)*, gamma-udekalakton (z ovoce), anisický aldehyd*, (* vůně).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1091613