0
K pokladně

Perwoll Blossom gel na praní 2,97l

54 dávek
Akční cena 228,90 Kč
od 3 ks
267,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
379,90 Kč 7,04 Kč/dávka

Značka: Perwoll

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Univerzální prací gel na barevné, bílé nebo černé prádlo. 

Tento univerzální prací gel kvalitně a šetrně vypere oblečení z jakéhokoliv materiálu. Má vynikající výsledky při odstraňování skvrn i bez předchozího namáčení. Obsahuje navíc aviváž pro zjemnění a provonění oblečení.

O značce

Perwoll je speciální prací prostředek, který pečuje o barvy a tvary vašeho oblečení. Díky své receptuře vyhlazuje poškozená vlákna a tím uchovává barvy zářivé a vlákna jako nové. Tento tekutý prací prostředek je určen především na jemné praní, pere také při nízkých i vysokých teplotách. Skončete s obavami, že vaše oblečení postupem času vybledne a ztratí svůj původní tvar.

V portfoliu Perwoll nejdete několik variant tekutého pracího prostředku a předávkovaných pracích kapslí. Základní řada Perwoll poskytuje především péči o barvy a vlákna oblečení. 

 

Adresa dodavatele
Makro Cash & Carry ČR s.r.o., Jeremiášova 1249/7 150 00 Praha 5, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5-15 % aniontové povrchově aktivní látky <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo Enzymy Parfémy (citronellol, coumarin, limonene, linalool) Konzervační činidla: benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1078858