0
K pokladně

Lunter Tofu krémová pomazánka s česnekem

140 g
Běžná cena
36,90 Kč 263,57 Kč/kg

Značka: Lunter

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Nyní ještě zdravější, ještě chutnější, ještě větší a ještě výhodnější!

Chutná pomazánka s voňavým česnekem a jeho pravou výraznou chutí. Pomazánky vyrábíme z kvalitních a poctivých ingrediencí, 100% rostlinné a bez laktózy.

Nová řada bez mléčných krémů na rostlinném základu s příchutí česneku, s všestranným využitím ve slané kuchyni. Krémovou konzistencí jsou k nerozeznání od smetanových pomazánek a dalším benefitem je větší obsah oblíbené pomazánky v kelímku než doposud.

O VÝROBCI

Jan Lunter založil společnost Alfa Bio s jedinou myšlenkou – přispět ke změnám stravovacích návyků na Slovensku. Docílit toho chtěl s pomocí kvalitních potravin prospěšných pro lidské zdraví. Podle názoru Světové zdravotnické organizace by se měl jídelníček sestávat především z potravin z rostlinných zdrojů. Synové Jana Luntera si vzali filozofii svého otce k srdci a v jeho snažení pokračují dodnes.

 

 

Skladovací podmínky
Od +2 °C do +8 °C.
Název a adresa výrobce
ALFA BIO s. r. o. , Kremnička 71, Banská Bystrica, 97405, Slovensko
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 51 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 48 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

LUNTER sójový nápoj (pitná voda, sójové boby), 16% LUNTER Tofu (sójové boby, pitná voda), řepkový olej, olej z máslovníku, 5,5% česnek, citronová šťáva z koncentrátu, sušené potravinářské droždí, jedlá sůl, kukuřičný škrob, stabilizátor: pektiny. Může obsahovat stopy sezamu a hořčice.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1028 kJ
Energetická hodnota 249 kcal
Tuky 25 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 6 g
Sacharidy 0.4 g
Z toho cukry 0.3 g
Vláknina 1.4 g
Bílkoviny 5 g
Sůl 0.9 g

Alergeny

Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1062467