0
K pokladně

Lunter Mexická rostlinná pomazánka

100 g
Běžná cena
26,90 Kč 269,00 Kč/kg

Značka: Lunter

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Rostlinná pomazánka z tofu, pasterovaná, pikantní. Lunter pikantní pomazánka ze známé luštěniny - sóji, je vyrobená pouze z kvalitních rostlinných surovin. Pomazánka s chutí typickou pro mexickou kuchyni, balená ve střívku. Pomazánky Alfa Bio jsou vhodné na cesty, vydrží až 24 hodin mimo chladničku. 

O VÝROBCI

Jan Lunter založil společnost Alfa Bio s jedinou myšlenkou – přispět ke změnám stravovacích návyků na Slovensku. Docílit toho chtěl s pomocí kvalitních potravin prospěšných pro lidské zdraví. Podle názoru Světové zdravotnické organizace by se měl jídelníček sestávat především z potravin z rostlinných zdrojů. Synové Jana Luntera si vzali filozofii svého otce k srdci a v jeho snažení pokračují dodnes.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C. Po otevření skladujte při teplotě do+5 °C a spotřebujte do 48 hodin. 
Název a adresa výrobce
ALFA BIO s.r.o., Kremnička 71, 974 05 Banská Bystrica, Slovensko
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 45 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 37 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, 14% tofu (voda, 25% SÓJOVÉ BOBY), 9% okara (voda, 14% SÓJOVÉ BOBY), řepkový olej, kukuřičný škrob, sušené potravinářské droždí, cibule, paprikové vločky červené a zelené, jedlá sůl, směs koření. Může obsahovat stopy HOŘČICE a SEZAMU. Země původu - sójové boby: Evropská Unie.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 642 kJ
Energetická hodnota 154 kcal
Tuky 10 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.8 g
Sacharidy 11 g
Z toho cukry 0.5 g
Sůl 1.4 g

Alergeny

Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008780