0
K pokladně

Elmex Junior zubní pasta 2x75ml

2 ks
Běžná cena
184,90 Kč 92,45 Kč/ks

Značka: Elmex

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Zubní pasta elmex® Junior s vysoce účinným aminfluoridem byl vyvinut speciálně pro ochranu před zubním kazem pro nově se prořezávající trvalé zuby. Rychlým vytvořením ochranné vrstvy remineralizuje zuby a současně pomáhá zabraňovat ztrátě minerálů. Zubní lékaři doporučují zubní pastu s obsahem fluoridu, který odpovídá věku dítěte (1400 ppm). Taková zubní pasta pak zuby posiluje a chrání před zubním kazem. Chuť je příjemně jemná.

Proč nové trvalé zuby potřebují speciální ochranu?

Vznik zubního kazu ovlivňuje příjem cukrů z potravin. Při tvorbě zubního kazu dochází ke ztrátě minerálů ze zubů. Zubní kaz nevznikne přes noc, ale vyvíjí se delší dobu. V počáteční fázi je možné proces jeho tvorby zastavit a zvrátit. Když se začnou prořezávat stálé zuby, zubní sklovina dosud není zcela zpevněná, a proto je obzvlášť náchylná k zubnímu kazu.

O Elmex
Švýcarská značka Elmex pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní již od roku 1963. Produkty této značky jsou vysoce kvalitní s prokázanými účinky, díky čemuž po ní s oblibou sáhnout lidé každého věku. Produkty Elmex se vzájemně doplňují a přináší tak komplexní péči o dutinu ústní, která nabízí nejen řešení problémů, ale také jejich předcházení.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
Colgate - Palmolive, Rohanské nábř. 678/23, 186 00 Karlín
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Aqua, Hydrated silica, Sorbitol, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, CI 77891, Aroma, Saccharin, Limonene, Obsahuje olaflur, (0.14%F).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006344