0
K pokladně

Prantl Žitavská klobása

180 g
Běžná cena
44,90 Kč 249,44 Kč/kg

Značka: Prantl

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Klobása, která vyniká výraznou nasládlou chutí papriky.

O výrobci

Podnik Prantl masný průmysl s.r.o. byl založen v roce 1992 panem Janem Prantlem, který tento podnik restituoval. Svou činností navazuje na dlouholetou tradici výroby masných výrobků v Žirovnici, kdy se její počátky datují již od roku 1889

Podnik patří mezi významné výrobce masných výrobků v České Republice. V průběhu let došlo v podniku ke specializaci a současný výrobní program obsahuje jak výsekové maso, tak i celou škálu masných výrobků s prioritou výroby masných specialit a šunek. Podnik historicky patří k tradičním výrobcům fermentovaných trvanlivých masných výrobků a při jejich výrobě klade důraz na zachování tradičního způsobu výroby, který dává těmto výrobkům nezaměnitelnou chuť a aroma.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte do 20°C.
Název a adresa výrobce
PRANTL Masný průmysl s.r.o., Havlíčkovo náměstí 46, 394 68 Žirovnice, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 39 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 37 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso, vepřové sádlo, jedlá sůl, koření a extrakty koření, dextróza, sušená zeleni-na (česnek), antioxidant: erythorban sodný, konzervant: dusitan sodný, jedlé vepřové střevo.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1959 kJ
Energetická hodnota 466 kcal
Tuky 40 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16 g
Sacharidy 1 g
Z toho cukry 0.4 g
Bílkoviny 26 g
Sůl 3.5 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1056510