Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

Farmářské uzeniny Pytlácká klobása

cca 240 g
Běžná cena
67,18 Kč 279,90 Kč/kg

Značka: Farmářské uzeniny

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pytlácká klobása, výrobek vysoké kvality s jelením masem.

O VÝROBCI

Rýznar s. r. o. – Farmářské uzeniny vznikla v roce 1994 jako rodinná firma s tradicí řeznických mistrů. Firma se zabývá výrobou sortimentu uzenářských specialit a masných výrobků, velkoobchodem a maloobchodem masa a uzenin. Při výrobě dbáme na vysokou kvalitu produktů, které jsou vyráběny podle tradičních klasických českých receptur. V roce 2011 jsme otevřeli nový moderní provoz na farmě v Horních Studénkách. Kromě chovu skotu máme i dvě obory na jeleny a daňky. Našim krédem je návrat k tradicím a dále kvalita a zase kvalita. Se svými výrobky oslovujeme naše okolí v maloobchodní síti a dále též rozšiřujeme ambulantní prodej vlastními pojízdnými prodejnami. Postupně chceme naše výrobky nabídnout na Farmářských trzích a to jak v našem okolí, tak v Praze.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 0-7°C.
Název a adresa výrobce
Rýznar spol.s r.o., Horní Studénky 159, 789 01 Zábřeh
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 16 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Vepřové maso 65%, Jelení maso 20%,Pitná voda, Dusitan sodný E 250, Polyfosfát sodný E452, Kyselina ascorbová, Mořská sůl 2,2%,Směs koření. Obsah tuku 25%

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1785 kJ

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1013570