Slavíme naše mistry světa s DOPRAVOU ZDARMA DO ÚTERÝ! Takže pokud vás včerejší fandění zmohlo a zůstáváte doma, využijte ji. Hoši, děkujem!

0
K pokladně

ALNATURA BIO Chléb vestválský pumpernickel

250 g
Běžná cena
39,90 Kč 159,60 Kč/kg

Značka: ALNATURA

Země původu:
Německo
Popis produktu
Pumpernickel, kořeněný, sladový celozrnný žitný chléb je vestfálskou specialitou. Je vyroben z BIO surovin podle původní receptury. Pumpernickel chutná dobře se sladkými i slanými pomazánkami a může být také základem pro neobvyklé dezertní pochoutky. 
  • BIO kvalita
  • vyrobeno podle původní vestfálské receptury
  • krájený

O výrobci    

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes.   

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.    

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura   

  • 100% organické ingredience  
  • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland  
  • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru  
  • vývoj produktů s externími odborníky  
  • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné  
  • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné  

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.    

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve.   

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost.   

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu a temnu. Po otevření uchovejte v suchu a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 90 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 80 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

ŽITNÝ CELOZRNNÝ ŠROT 60%, voda, řepný sirup, sladový extrakt (JEČMEN), mořská sůl, kvasnice z ekologického zemědělství (Může obsahovat: MLÉKO, SKOŘÁPKOVÉ PLODY, SEZAM).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 846 kJ
Energetická hodnota 201 kcal
Tuky 1.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Sacharidy 38 g
Z toho cukry 6.9 g
Bílkoviny 4.2 g
Sůl 1.13 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054765