0
K pokladně

Hradecká pekárna Dr. Popov Colorado chléb

300 g
Akční cena 29,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
39,90 Kč 133,00 Kč/kg

Značka: Hradecká pekárna

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Chléb pšenično-žitný s vysokým obsahem vlákniny. 

Co je vláknina psyllium?

Psyllium je rozpustná vláknina, která vzniká vyčištěním obalů semen jitrocele indického (Plantago ovata husk). Jitrocel indický (Plantago ovata) je rostlina s nenápadnými květy a krátkými listy, které jsou porostlé jemným chmýřím. Roste hlavně v Indii, kde je surovina nejkvalitnější. Právě odsud ho pro vás dováží Dr. Popov v nejvyšší možné čistotě (98 %). Z rostliny se využívá hlavně osemení, tedy vyčištěné obaly semen, protože jsou nejbohatší na rozpustnou vlákninu.

Psyllium je dnes natolik populární, že pro vás připravujeme výborný chléb s jeho obsahem (Psyllium chléb Dr. Popova). Tento chléb má vysokou nutriční hodnotu, je chutný, vhodný ke každodenní konzumaci. 

Výrobce

Česká pekařská s.r.o., Češovská 1750/10, 193 00 Praha 9

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pšeničná mouka, žitná mouka, vařené zrno žita 30.54% ( žito, slunečnice, len), pitná voda, droždí, jedlá sůl, vláknina psyllium 1.3%, zlepšující přípravek (pšeničná mouka, ječná sladová moučka, bramborová vláknina, cukr, emulgátory: stearoyllaktylát sodný a mono-a diglyceridy mastných kyselin, směs enzymů: hydrolázy, antioxidant: kyselina askorbová), konzervant: kyselina sorbová. Může obsahovat stopy alergenu sezamu, vajec, mléka, lupiny a sóji.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1212 kJ
Tuky 5.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.9 g
Sacharidy 49.5 g
Z toho cukry 2.2 g
Vláknina 10.5 g
Sůl 1.7 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009551