Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

ALNATURA BIO Ocet balsamico krémový

250 ml
Běžná cena
100,90 Kč 403,60 Kč/l

Značka: ALNATURA

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Toto typické balsamico vyrábí Acetaia Simonini v Modeně podle tradičních postupů. Výsledkem je lehce pastovitý, tmavý krém s charakteristickým aroma. Ingredience pro Alnatura Origin Crema con "Aceto Balsamico di Modena CHZO" pocházejí z ekologického zemědělství. 

 • BIO kvalita
 • záruka originalní receptury Alnatura Origin: vyrábí Acetaia Simonini v Modeně
 • lehce pastovitá konzistence, vůně ovocně-kyselá
 • pro dochucení pokrmů, sýrů a dezertů
 • vegan

O výrobci  

Německá společnost Alnatura působí v oblasti distribuce potravin s důrazem na udržitelnost a ekologii od roku 1984. Sídlem se nachází v německém Darmstadtu a zakladatelem je Götz Rehn, který stojí v čele společnosti dodnes. 

V roce 2003 proběhlo zahájení prodeje BIO produktů Alnatura v prodejnách Dohle. Mnoho produktů Alnatura nese pečeť ekologického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Tato trojice je pomyslným strážcem a garantem ekologického zemědělství.  

Klíčové vlastnosti BIO řady Alnatura 

 • 100% organické ingredience
 • přísady podle směrnic  Bioland , Demeter a Naturland
 • méně je často více: zejména pro sůl a cukr - mnoho produktů Alnatura má záměrně snížený obsah cukru
 • vývoj produktů s externími odborníky
 • co nejkratší seznamy ingrediencí - vyhnutí se přísadám kdekoli je to možné
 • do sklenice, sáčku jde jen to, co je opravdu nutné

Udržitelnost je nezbytnou součástí firemní kultury a filozofie Alnatura. Jedná se o nejdůležitější pilíř, který je postaven z respektu a úcty k životnímu prostředí.  Chápání udržitelnosti společnost zobrazuje jako lemniscateznamení nekonečna, protože všechno je propojeno a má na sebe vliv.  

Alnatura se řídí heslem “smysluplné pro lidi i planetu”. Rozmanitá příroda a udržitelné zemědělství jsou základem veškerého života. Na pozadí klimatických změn a milionů ohrožených druhů zvířat a rostlin je tato vize pro ekosystém důležitější než kdy dříve. 

A právě proto je klíčové, aby místo čistě ekonomických zájmů byli do středu našich myšlenek a činů postavený člověk a udržitelná společnost. 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím protřepejte. Po otevření uchovávejte v chladničce.
Název a adresa výrobce
Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma Ghandi-Str. 7. 64295 Darmstadt, Germany
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hroznová šťáva z koncentrátu, Aceto Balsamico di Modena g.g.A. 23% (červený vinný ocet, hroznová šťáva z koncentrátu), zahušťovadlo: kukuřičný škrob z kontrolovaného biologického zemědělství, Může obsahovat: SIŘIČITANY.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1064 kJ
Energetická hodnota 250 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 59 g
Z toho cukry 53 g
Bílkoviny 1 g
Sůl 0.07 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054661