0
K pokladně

Fine Life Dezert pudinkový čokoláda

200 g
Běžná cena
9,90 Kč 49,50 Kč/kg

Značka: Fine Life

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pudinkový dezert se šlehačkou a čokoládovou příchutí.

 

Značková kvalita FINE LIFE na vašem stole

Za produkty, které jsou srovnatelné se značkovými produkty ručí makro svým jménem.

Značka FINE LIFE nabízí široký sortiment převážně v kategorii koloniálu, mražených potravin, lahodných uzeninových výrobků, voňavého sladkého pečiva a chutných cukrovinek.  U výrobků značky FINE LIFE se při výrobě klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se produkty vyrábí. Za kvalitou sortimentu, která je uvedena přímo na obalu stojí certifikovaní dodavatelé. FINE LIFE Vám přináší tu nejlepší kombinaci – kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Skladovací podmínky
Uchovejte při (2-8) °C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
Olma, a.s. Pavelkova 597/18, Holice, 779 00 Olomouc
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

90 % pudinkový krém čokoládový (mléko 69 %, podmáslí, cukr, kukuřičný modifikovaný škrob, tapiokový modifikovaný škrob, čokoláda v prášku 4 % (cukr, kakao1 32 %), stabilizátor: karagenan), 10 % šlehačka (smetana 90 %, cukr, glukózový sirup, želatina, emulgátor: estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou mléčnou, stabilizátory: guma guar, karagenan; pěnotvorná látka: dusík. 1Certifikováno Rainforest Alliance, ra.org

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 400 kJ
Energetická hodnota 95 kcal
Tuky 2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.2 g
Sacharidy 16 g
Z toho cukry 12 g
Bílkoviny 2.8 g
Sůl 0.2 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1054474