0
K pokladně

Ehrmann High Protein Pudding s Toppingem Čokoláda

200 g
Běžná cena
57,90 Kč 289,50 Kč/kg

Značka: Ehrmann

Země původu:
Německo
Popis produktu

Velký obsah bílkovin, velký výkon, velký požitek z dezertu! Objevte pudinky High Protein Puddings s vysokým obsahem bílkovin, s polevou. Vaše pudinky High protein s vysokým obsahem proteinů, s příchutí čokolády a vanilky mají nyní extra proteinovou polevu pro maximální požitek bez výčitek. Všechny výrobky obsahují 20 gramů proteinu na kelímek, jsou bez přídavku cukru, bez laktózy a lepku a se sníženým obsahem tuku

Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Obsah laktózy <0,01 g / 100 g.

O VÝROBCI

Společnost Ehrmann se jako jedna z předních německých mlékáren ohlíží na svoji dlouhou tradici. V roce 1920 založil mlékárenský mistr Alois Ehrmann st. jako samostatný živnostník mlékárnu a o pět let později si najal spolupracovníky. Tím položil základní kámen rozrůstající se společnosti a tento trend trvá do dneška. Dnes je Ehrmann mezinárodní společností, která vyrábí v sedmi provozovnách.

Produkty společnosti Ehrmann stojí na nejvyšší úrovni chuťové kvality. Vyrábí se s maximální péčí a za neustálé kontroly. Rozsáhlé kontroly od přejímky surovin až po plnění zaručují, že všechny produkty společnosti Ehrmann budou trvale dosahovat zavedené vysoké kvality.

 

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +4°C do +8°C
Název a adresa výrobce
Ehrmann GmbH, A.-Ehrmann.Straße 2, 87770 Oberschönegg, Německo
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Odtučněné mléko, mléčné bílkoviny 8,5%, smetana 5%, kakaový prášek 1,5%, modifikovaný škrob, zahušťovadla: karagenan, E 466; jedlá želatina, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 0,2%, emulgátor: E 472b; enzym laktáza, přírodní aroma, sladidla: E950, sukralóza. Našleháno dusíkem.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 344 kJ
Energetická hodnota 82 kcal
Tuky 2.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.6 g
Sacharidy 5 g
Z toho cukry 4 g
Bílkoviny 10 g
Sůl 0.12 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1042643