0
K pokladně

Zott Monte Mega

400 g
Běžná cena
57,90 Kč 144,75 Kč/kg

Značka: Zott

Země původu:
Německo
Popis produktu

Čokoládovo-lískovo oříškový smetanový dezert.

O VÝROBCI

Vize potěšení
Mléko se svými kvalitními obsaženými látkami patří k nejdůležitějším základním složkám naší každodenní výživy. Jako dodavatel mléčných potěšení nabízíme našim spotřebitelům celou řadu atraktivních jogurtových a sýrových specialit a dezertů, které jsou vyráběny s aspekty zajištění maximální kvality a s vášní pro potěšení.

Rodina orientovaná na potěšení
Dodavatel mléčných potěšení Zott je dnes veden již třetí generací rodiny, jež ji má stále ve svém vlastnictví. Srdce rodiny majitelů bije po celé generace pro čerstvost mléka, spokojenost spotřebitelů, značky s perspektivní budoucností a potěšení.

Vize naší mlékárny se projevuje harmonickou shodou podnikatelského úspěchu s ekologickými a sociálními aspekty a zachováním hodnot pro budoucí generace. Naším cílem je nabídnout lidem u společnosti Zott dobrou budoucnost a vytvářet a vyrábět pro naše spotřebitele kvalitní produkty.

 

 

Adresa dodavatele
Zott s.r.o, Podlibská 630-Klánovice, Praha 9, 190 14, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotách od +4 do +8 °C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 21 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko (52%), smetana, cukr, modifikovaný škrob, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (0,7%), pasta z lískových oříšků (0,5%), čokoláda v prášku (0,5%), škrob, zahušťovadla: karagenan, karubin; citronany vápenaté, aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 762 kJ
Energetická hodnota 183 kcal
Tuky 12.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 8.1 g
Sacharidy 15.5 g
Z toho cukry 13.6 g
Bílkoviny 2.6 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Charakteristika

Příchuť Čokoláda a oříšek
Obsah tuku v jogurtu 10% a více

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1055461