Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Finish Gel All-in-1 Shine&Protect 2x650ml

64 dávek
Doporučená cena
299,00 Kč
259,90 Kč 4,06 Kč/dávka

Značka: Finish

Země původu:
Polsko
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

FINISH All in 1 gel do myčky, přináší oslnivý lesk a čistotu, poskytuje dodatečnou ochranu proti korozi skla, takže si sklenice déle udrží zářivý lesk a jsou chráněny.

O značce 

Značka Finish® je světovou jedničkou na trhu a může se chlubit řadou prvenství ve svém oboru.

V roce 1953 ji vytvořila společnost Economics Laboratory a v roce 1987 ji převzala společnost J.A. Benckiser, když od Eco-Lab Inc. koupila divizi spotřebních výrobků. Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt. Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®.

Můžeme se rovněž chlubit dlouhou řadou prvenství v oboru – od prvního biologického prášku v roce 1969 přes první dvouvrstvou tabletu v roce 1995 po zavedení v současné době slavné červené kuličky Powerball v roce 1999 a první lisované kapsle se systémem tří komor v 21. století.

 

 
Adresa dodavatele: Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3-Žižkov

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 40°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

5 %: polykarboxyláty, neintové povrchově aktivní látky, fosfonáty, enzymy (Subtilisin, Amyláza), parfém.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005673