0
K pokladně

Finish Osvěžovač do myčky nádobí s vůní citrónu & limety

Doporučená cena
129,90 Kč
94,90 Kč 94,90 Kč/ks

Značka: Finish

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Dodejte vaší myčce nádobí svěží vůni citrónu a limetky! Speciální dvojité komory osvěžovače myčky Finish citrón a limetka účinkují současně a vy tak můžete při každém otevření myčky nádobí cítit místo nepříjemných zápachů jen osvěžující citrónové a chladivě limetové aroma. Vydrží přibližně na šedesát mycích cyklů.

O výrobci

Finish je jedničkou na trhu s přípravky do myčky. Na čistém nádobí bez poskvrnky se tato značka podílí už od padesátých let a v současnosti je rozšířená do čtyřiceti zemí světa. Od roku 1987 padá Finish pod Reckitt Benckiser – společnost s vizí světa, kde jsou lidé zdravější a žije se jim lépe než kdy dřív. Od této společnosti můžete znát také výrobky Woolite, Durex, Scholl nebo Vanish.

Návod k použití

Zavěste osvěžovač Finish do koše myčky nebo jej zavěste na horní koš tak, aby nebránil v pohybu ostřikovacích ramen. Jakmile tekutina uvnitř zmizí (přibližně 60 mycích cyklů), celý osvěžovač vyměňte. Některé druhy plastových materiálů mají tendenci načichnout vůní, pokud jsou umývány společně s osvěžovačem do myčky.

Adresa dodavatele: Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha 3-Žižkov

Ke stažení
Bezpečnostní list
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Parfém, barvivo.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005647