0
K pokladně

Finish Sůl do myček nádobí

1.5 kg
Běžná cena
79,90 Kč 53,27 Kč/kg

Značka: Finish

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Regenerační sůl do myčky s velkými granulemi pomáhá předcházet nebezpečnému usazování vodního kamene na nádobí a v myčce. Jedná se o speciální sůl, která byla vyvinuta speciálně pro použití v myčkách nádobí. Obsahuje přírodní prvky a snadno se rozpouští. Účinně napomáhá změkčení vody v myčce a zvyšuje tak čisticí efekt mycího prostředku Finish.

O výrobci

Finish je jedničkou na trhu s přípravky do myčky. Na čistém nádobí bez poskvrnky se tato značka podílí už od padesátých let a v současnosti je rozšířená do čtyřiceti zemí světa. Od roku 1987 padá Finish pod Reckitt Benckiser – společnost s vizí světa, kde jsou lidé zdravější a žije se jim lépe než kdy dřív. Od této společnosti můžete znát také výrobky Woolite, Durex, Scholl nebo Vanish.

Doporučení

Pro dosažení nejlepších výsledků pravidelně kontrolujte správné množství regenerační soli Finish ve vaší myčce. Zvlášť to doporučujeme v případě, že máte v domácnosti tvrdou vodu. 

Zajímavost

Užíváním myčky na nádobí výrazně šetříte vodu. Na ruční mytí spotřebujete až sedmkrát více vody než na jeden běžný cyklus v myčce.

Ke stažení
Bezpečnostní list
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a chladném místě.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Chlorid sodný.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005639