0
K pokladně

Fine Life Fazolové lusky jemné celé

450 g
Běžná cena
32,90 Kč 73,11 Kč/kg

Značka: Fine Life

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Mražené fazolové lusky, připravené stát se součástí zeleninových příloh, polévek, omáček, nebo v osmahnuté a grilované podobě doplnit vynikající steak. Lusky jsou blanšírované a šokově mražené, aby si zachovaly maximum své výživové hodnoty a vitamínů.

 

Značková kvalita FINE LIFE na vašem stole

Za produkty, které jsou srovnatelné se značkovými produkty ručí makro svým jménem.

Značka FINE LIFE nabízí široký sortiment převážně v kategorii koloniálu, mražených potravin, lahodných uzeninových výrobků, voňavého sladkého pečiva a chutných cukrovinek.  U výrobků značky FINE LIFE se při výrobě klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se produkty vyrábí. Za kvalitou sortimentu, která je uvedena přímo na obalu stojí certifikovaní dodavatelé. FINE LIFE Vám přináší tu nejlepší kombinaci – kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18°C a nižší.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Fazolové lusky.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 136 kJ
Energetická hodnota 33 kcal
Tuky 0.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 3.7 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 2 g
Sůl 0.03 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1043606