0
K pokladně

Bonduelle Zelené fazolky Vapeur

300 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
41,90 Kč 139,67 Kč/kg

Značka: Bonduelle

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Tato zelenina je sklízena v nejvyšší fázi zralosti, aby byla chutná a zůstala plná vitamínů. Zároveň je blanšírována v páře, aby se zničily nežádoucí enzymy.

Zelenina je zmrazena šokem, aby se k vám dostala se stejnou chutí a množstvím vitamínů jako v den sklizně.
 
Hluboko zmrazené.

O Bonduelle

V Bonduelle věříme, že musíme být průkopníky v inovativních a vhodných řešeních v otázce lepšího stravování s respektem k naší planetě a zajištění kvality života budoucích generací. Již 165 let spolupracujeme s našimi obchodními partnery na vývoji moderní rostlinné produkce ohleduplné vůči vodním zdrojům, ovzduší, půdě a půdnímu podloží. Jsme tedy odhodlanými zastánci efektivního, ekologického, chytrého a solidárního zemědělského průmyslu zaměřeného na zdravé, bezpečné, udržitelné a dostupné stravování. Naším závazkem je inovovat celý proces rostlinné výroby, která začíná na poli a končí na talíři, a společně tak vytvářet lepší budoucnost prostřednictvím rostlinné stravy. To je totiž naše přesvědčení: příroda je naše budoucnost. 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě -18°C.
Název a adresa výrobce
Bonduelle Central Europe Kft., Ceglédi út 25., HU-2750 Nagykörös
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelené fazolové lusky celé.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 119 kJ
Energetická hodnota 28.4 kcal
Tuky 0.1 g
Sacharidy 3.1 g
Z toho cukry 1.4 g
Vláknina 3.8 g
Bílkoviny 1.9 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006877