Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

Bonduelle Zelené fazolky krájené

300 g
Běžná cena
44,90 Kč 149,67 Kč/kg

Značka: Bonduelle

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Zelené fazolové lusky jemné krájené, hluboce zmrazené.

Každá zelenina se musí před zamrazením blanšírovat, aby si zachovala svou chuť, barvu a zároveň se zničily enzymy, které způsobují její stárnutí.
Bonduelle blanšíruje zeleninu na páře, což je podstatně šetrnější.

O Bonduelle

V Bonduelle věříme, že musíme být průkopníky v inovativních a vhodných řešeních v otázce lepšího stravování s respektem k naší planetě a zajištění kvality života budoucích generací. Již 165 let spolupracujeme s našimi obchodními partnery na vývoji moderní rostlinné produkce ohleduplné vůči vodním zdrojům, ovzduší, půdě a půdnímu podloží. Jsme tedy odhodlanými zastánci efektivního, ekologického, chytrého a solidárního zemědělského průmyslu zaměřeného na zdravé, bezpečné, udržitelné a dostupné stravování. Naším závazkem je inovovat celý proces rostlinné výroby, která začíná na poli a končí na talíři, a společně tak vytvářet lepší budoucnost prostřednictvím rostlinné stravy. To je totiž naše přesvědčení: příroda je naše budoucnost. 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě -18°C.
Název a adresa výrobce
Bonduelle Central Europe Kft., Ceglédi út 25., HU-2750 Nagykörös
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelené fazolové lusky krájené.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 151 kJ
Energetická hodnota 36 kcal
Tuky 0.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 4.7 g
Z toho cukry 1.2 g
Vláknina 3.3 g
Bílkoviny 2 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1006879