0
K pokladně

Manner Mozart Würfel bonboniera

120 g
Běžná cena
84,90 Kč 707,50 Kč/kg

Značka: Manner

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Čokoládové bonbony plněné marcipánem a nugátem. Jednotlivě balené kostky ve zlatém staniolu s obrázkem Wolfganga Amadea Mozarta.

O značce 

Vídeňská společnost Josef Manner & Comp byla založena v roce 1890. Za dobu své existence se etablovala jako specialista na výrobu vaflí, dražé a pěnových cukrovinek. Na rakouském trhu zaujímá číslo jedna a na celkovém trhu s cukrovinkami je na třetím místě. Centrála se nachází ve Vídni, další výroba je v Pergu a ve Wolkersdorfu. Výroba probíhá výhradně v Rakousku. K Manner rodině patří vedle slavných Manner Neapolitaner s lískooříškovým krémem i značky Casali s populární oblíbenými Rum-Kokos kuličkami, banánky v čokoládě Casali a Napoli s klasickým Dragee Keksi, stejně jako populární Mozartovy koule od Victora Schmidta. Manner výrobky se prodávají přibližně v padesáti  zemích po celém světě. Prodejní kanceláře jsou v Německu, České republice a ve Slovinsku. Žádná jiná rakouská společnost nespojuje vídeňskou tradici s moderním image, tak jako Manner.

Společnost Manner vyrábí produkty z těch nejlepších surovin a nešetří na obsahu kvalitních ingrediencí. Produkty neobsahují žádná barviva ani konzervační látky. Veškerá čokoláda se vyrábí u firmy Manner, zde probíhá i speciální pražení kakaových bobů.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovávejte při pokojové teplotě. 
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 165 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 165 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, lískové ořechy (9%), mandle (4%), sušené nízkotučné mléko, stabilizátor: sorbitol, glukózový a fruktózový sirup, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor: sójový lecitin, konzervant: sorban draselný, aroma.  Může obsahovat stopy jiných suchých skořápkových plodů.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2227 kJ
Energetická hodnota 532 kcal
Tuky 32.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 15 g
Sacharidy 48.4 g
Z toho cukry 44 g
Bílkoviny 7.1 g
Sůl 0.04 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002805