0
K pokladně

Viktor Schmidt Mozartovy koule 9ks

148 g
Akční cena 43,90 Kč
od 4 ks
62,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
74,90 Kč 506,08 Kč/kg

Značka: Viktor Schmidt

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Pralinky plněné marcipánem (40%) a nugátovým krémem (33%), máčené v čokoládě.

O výrobci

Vídeňská společnost Josef Manner & Comp byla založena v roce 1890. Za dobu své existence se etablovala jako specialista na výrobu vaflí, dražé a pěnových cukrovinek. Na rakouském trhu zaujímá číslo jedna a na celkovém trhu s cukrovinkami je na třetím místě. Centrála se nachází ve Vídni, další výroba je v Pergu a ve Wolkersdorfu. Výroba probíhá výhradně v Rakousku. K Manner rodině patří vedle slavných Manner Neapolitaner s lískooříškovým krémem i značky Casali s populární oblíbenými Rum-Kokos kuličkami, banánky v čokoládě Casali a Napoli s klasickým Dragee Keksi, stejně jako populární Mozartovy koule od Victora Schmidta. Manner výrobky se prodávají přibližně v padesáti  zemích po celém světě. Prodejní kanceláře jsou v Německu, České republice a ve Slovinsku. Žádná jiná rakouská společnost nespojuje vídeňskou tradici s moderním image, tak jako Manner.

Společnost Manner vyrábí produkty z těch nejlepších surovin a nešetří na obsahu kvalitních ingrediencí. Produkty neobsahují žádná barviva ani konzervační látky. Veškerá čokoláda se vyrábí u firmy Manner, zde probíhá i speciální pražení kakaových bobů.

 

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Josef Manner & Comp. AG, Wilhelminenstraße 6,
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, kakaová hmota, mandle, palmový tuky, lískové oříšky (17% v krému), sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, syrovátka, zvlhčující látky: sorbitol a invertáza, máslový tuk, nízkotučný kakaový prášek, emulgátor: sójový lecitin, laktóza, aroma, sušené nízkotučné mléko, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, sušená sladká syrovátka. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2141 kJ
Energetická hodnota 511.7 kcal
Tuky 28 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 12 g
Sacharidy 58 g
Z toho cukry 54 g
Bílkoviny 5.5 g
Sůl 0.04 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002804