0
K pokladně

Milka Bonboniéra Thank You, kakaová náplň

110 g
Běžná cena
86,90 Kč 790,00 Kč/kg

Značka: Milka

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Bonbony z mléčné čokolády z alpského mléka s kakaovou náplní (40%).

ČOKOLÁDA MILKA ZE 100% ALPSKÉHO MLÉKA Z MALÝCH FAREM

Zajímavost:

Alpské mléko: Získávání alpského mléka je klíčovou součástí našeho závazku komunitě a farmářům. Veškeré mléko obsažené v Milce pochází ze 100km okruhu alpské oblasti, z přibližně 800 malých farem, které chovají průměrně 60 krav na farmu. Místní alpské farmy v této konkrétní malé oblasti podporujeme tím, že od nich mléko odebíráme již 120 let. Mléko je jedním z hlavních zdrojů příjmů farmářů tohoto regionu a pro nás je udržování této tradice důležité. Uzavřeli jsme také partnerství s národním parkem Hohe Tauern (Vysoké Taury), jehož cílem je ochrana Alp, a rovněž podporujeme dlouhodobý program biodiverzity.

Cocoa life

Cílem společnosti Mondeléz je zajistit veškerou svoji spotřebu kakaa z udržitelných zdrojů, proto je značka Milka zapojena do programu pro udržitelné pěstování kakaa Cocoa Life.

Skladovací podmínky
Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Mondelez Czech Republic, Karolinská 661/4, Karlín, Praha 8
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 307 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 307 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, palmový olej, kakaové máslo, sušená syrovátka (z Mléka), sušené odstředěné mléko, kakaová směs, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (4%), mléčný tuk, pasta z lískových ořechů, emulgátory (Sójové lecitiny, E 476), aromata (včetně Mléka).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2308 kJ
Energetická hodnota 551.6 kcal
Tuky 35 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 19 g
Sacharidy 53 g
Z toho cukry 51 g
Vláknina 2.7 g
Bílkoviny 6.1 g
Sůl 0.37 g

Alergeny

Mléko Ano
Skořápkové plody Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002198