0
K pokladně

Sunar mléčná kaše malinová rýžová

225 g
Běžná cena
106,90 Kč 475,11 Kč/kg

Značka: Sunar

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Potravina pro zvláštní výživu - potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 4. měsíce.

Malinová kaše s obsahem mléka se postará o spokojené bříško vašeho miminka. Obsahuje důležité vitamíny a minerální látky pro správný růst a vývoj.

Návod k přípravě

Používejte pouze čisté nádobí. Připravujte v hlubším talíři nebo misce. Kaše Sunar již obsahuje mléko, proto se připravuje pouhým přidáním vody.

Příprava jedné porce:
1) Pitnou, nejlépe kojeneckou vodu převařte a následně ji ochlaďte na 50–60 °C.
2) Do hlubšího talíře nebo misky nalijte 150 ml ochlazené kojenecké vody.
3) Za intenzivního míchání vidličkou postupně přidávejte 45 g sušené mléčné kaše Sunar, což je asi 5–6 polévkových lžic.
4) Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu. Sunar kaši po přípravě ihned podávejte. Kaši nikdy nevařte. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte.

 

O značce

Svůj název Sunar získal v 50. letech minulého století spojením slov SUšená NÁRodní a dodnes je symbolem zdravého vývoje celého národa. Pro správný růst a vývoj potřebují děti kvalitní výživu bez barviv, aromat a konzervantů. Do Sunaru jsou přidávány vitaminy a minerální látky.

 

     

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte na suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do 4 týdnů.
Název a adresa výrobce
HERO CZECH, s.r.o., Radlická 751/113e, 15800 Praha, Jinonice
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 169 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 169 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hydralyzovaná rýžová mouka 62 %, Pokračovací mléčná kojenecká výživa 32 % (odtučněné sušené mléko, rostlinné oleje [palmový, sójový, kokosový, slunečnicový], demineralizovaná syrovátková bílkovina, laktóza [z mléka], minerální látky [uhličitan vápenatý, elementární železo, glukonan zinečnatý], emulgátor: sójový lecitin, vitaminy [C, niacin, E, kyselina pantothenová, thiamin - vitamin B1, B6, A, riboflavin - vitamin B2, kyselina listová, K, biotin, D3, B12]), Sušené malinové vločky 3 %, Mléčná bílkovina, Minerální látky [uhličitan vápenatý, elementární železo, glukonan zinečnatý], Přírodní aroma, Vitaminy (C, niacin, E, kyselina pantothenová, riboflavin - vitamin B2, B6, thiamin - vitamin B1, A, kyselina listová, biotin, D3, B12)

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1750 kJ
Energetická hodnota 414 kcal
Tuky 8.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.2 g
Sacharidy 72.1 g
Z toho cukry 32.5 g
Vláknina 0.9 g
Bílkoviny 11.5 g
Sůl 0.3 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 4. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002545