0
K pokladně

Sunar mléčná kaše vanilková rýžová

225 g
Běžná cena
89,90 Kč 399,56 Kč/kg

Značka: Sunar

Země původu:
Španělsko
Popis produktu

Potravina pro zvláštní výživu - potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 4. měsíce.

Vanilková kaše s obsahem mléka se postará o spokojené bříško vašeho miminka. Obsahuje důležité vitamíny a minerální látky pro správný růst a vývoj.

Návod k přípravě

Používejte pouze čisté nádobí. Připravujte v hlubším talíři nebo misce. Kaše Sunar již obsahuje mléko, proto se připravuje pouhým přidáním vody.

Příprava jedné porce:
1) Pitnou, nejlépe kojeneckou vodu převařte a následně ji ochlaďte na 50–60 °C.
2) Do hlubšího talíře nebo misky nalijte 150 ml ochlazené kojenecké vody.
3) Za intenzivního míchání vidličkou postupně přidávejte 45 g sušené mléčné kaše Sunar, což je asi 5–6 polévkových lžic.
4) Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu. Sunar kaši po přípravě ihned podávejte. Kaši nikdy nevařte. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte.

 

O značce 

Svůj název Sunar získal v 50. letech minulého století spojením slov SUšená NÁRodní a dodnes je symbolem zdravého vývoje celého národa. Pro správný růst a vývoj potřebují děti kvalitní výživu bez barviv, aromat a konzervantů. Do Sunaru jsou přidávány vitaminy a minerální látky.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovejte na suchém místě při pokojové teplotě. Neskladujte v chladničce. Otevřené balení vždy dobře uzavřete, uložte na suchém a tmavém místě a spotřebujte do 4 týdnů.
Název a adresa výrobce
HERO CZECH s.r.o., Praha 5, Radlická 751/113e, PSČ 15000
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 166 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 166 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Hydrolyzovaná rýžová mouka 62 %, pokračovací mléčná kojenecká výživa 35 % (odtučněné sušené mléko, rostlinné oleje (palmový, sojový, kokosový, slunečnicový), demineralizovaná syrovátková bílkovina, laktóza, minerální látky (viz tabulka), emulgátor: sojový lecitin, vitaminy (c, niacin, e, kyselina pantothenová, b1, b6, a, b2, kyselina listová, k, biotin, d3, b12)), mléčná bílkovina, minerální látky (ca, fe, zn), přírodní vanilkové aroma, vitaminy (c, niacin, e, kyselina pantothenová, b2, b6, b1, a, kyselina listová, biotin, d3, b12).  

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1758 kJ
Energetická hodnota 416 kcal
Tuky 9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.3 g
Sacharidy 71.5 g
Z toho cukry 31.9 g
Vláknina 0.7 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 0.3 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 4. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1002529