0
K pokladně

BabyBio BIO Krupice s vanilkou 4x85g

340 g
Běžná cena
179,90 Kč 529,12 Kč/kg

Značka: BabyBio

Země původu:
Francie
Popis produktu

Bio výživa pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Vanilková krupička poslouží jako lahodná svačinka. Díky praktickému balení se hodí i při cestách mimo domov. Později z ní dítě může jíst úplně samo.

V mléčné svačince najdete jen ty nejlepší ingredience - od plnotučného mléka až po vanilku.

  • Výrobek ekologického zemědělství.
  • Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.
  • Bez palmového oleje.
  • Bez přidané soli.
  • Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv.

Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem. 

PŘÍPRAVA

Podávejte při pokojové teplotě. Dokud dítě neumí jíst samo, vymáčkněte kaši na lžičku nebo do misky. 

O ZNAČCE

Nejen při výběru surovin, ale i při jejich zpracování děláme to nejlepší. Vaříme v páře, abychom zachovali maximální množství vitamínů, minerálů, chuti a vůně každé potraviny. Uvařené příkrmy prochází pouze pasterizací, neobsahují tedy žádné chemické konzervační látky. Nepoužíváme palmový olej, nahradili jsme ho pouze bio slunečnicovými a řepkovými oleji lisovanými za studena. Nepřidáváme cukr ani sůl, protože kvalitní suroviny jsou dobré samy o sobě. Chceme, aby si děti zvykly na opravdovou chuť potravin a vytvářely si dobré stravovací návyky do budoucna. Škála našich gurmánských francouzských receptur uspokojí chutě každého děťátka. Dáváme si opravdu záležet na tom, abychom dětem nabídli pestrou paletu chutí. 

 

 

Adresa dodavatele
Bohemia Organics s.r.o., Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v teplotě do 20°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 207 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 198 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rekonstituované plnotučné mléko v prášku 88 %, cukr, krupice z tvrdé pšenice 3 %, maniokový škrob, vanilkový prášek bourbon. Složky ekologického zemědělství.

U surovin, ze kterých se produkt vyrábí, dochází k drobným odchylkám u nutričních hodnot, proto se může mírně lišit složení na webových stránkách, od složení na výrobcích.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 418 kJ
Energetická hodnota 100 kcal
Tuky 3.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 14 g
Z toho cukry 9.9 g
Vláknina 0.1 g
Bílkoviny 3.2 g
Sůl 0.1 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Alergeny

Lepek Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1014455