0
K pokladně

Bohemilk Opočenský jogurt 5% tuku vanilka

150 g
Akční cena 16,90 Kč
od 4 ks
19,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
27,90 Kč 186,00 Kč/kg

Značka: Bohemilk

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Kvalitní jogurt, vyrobený tradiční technologií zrání přímo v obale z mléka z podhůří Orlických hor. Praktické široké hrdlo skleničky a ideální velikost balení.

O výrobci

Opočenská mlékárna zpracovává nejkvalitnější mléko z podhůří Orlických hor, jedné z nejméně ekologicky znečištěných oblastí. Mezi jejích výrobky najedeme čerstvá a trvanlivá mléka, trvanlivé smetany, velkoobjemová balení jogurtů a zakysané smetany, máslo a směsné máslo. Všechny tyto výrobky jsou na trh dodávány pod značkou BOHEMILK. Společnost dále vyrábí zmrzlinové směsi (zn. MIXAR a FREDOMIX). Sortiment obsahuje také sušená mléka určená pro průmyslové zpracování ve výrobnách. Cílem mlékárny je, aby veškeré výrobky svou kvalitou odpovídaly požadavkům, potřebám a očekáváním zákazníků. 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C.
Název a adresa výrobce
BOHEMILK, a.s., PODZÁMČÍ 385, OPOČNO, 517 73
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

mléko, cukr, sušené mléko odstředěné, zahušťovadlo: modifikovaný škrob, extrakt z vanilky, vanilkové aroma, barviva: beta karoten a kurkumin, jogurtová kultura.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 435 kJ
Energetická hodnota 104 kcal
Tuky 5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.3 g
Sacharidy 10.5 g
Z toho cukry 10.1 g
Bílkoviny 4.2 g
Sůl 0.13 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1022769