0
K pokladně

HiPP 2 BIO Combiotik od uk. 6. měsíce, 3 x 500 g

1.5 kg
Akční cena 799,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
1 109,90 Kč 739,93 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

HiPP 2 BIO Combiotik® je pokračovací mléko určené pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce a má být součástí smíšené stravy.

HiPP 2 BIO Combiotik pokračovací mléčná kojenecká výživa 2, která je inspirována mateřským mlékem. S obsahem PROBIOTIK – přírodních kultur mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytuje v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury v individuální variabilitě a množství. Vitamíny C, D podporují správnou funkci imunitního systému. Omega-3 ALA (kyselina alfa-linolenová)- důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst vašeho dítěte. DHA (kyselina dokozahexaenová) – při denním příjmu 100mg přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců. Železo přispívá k normálnímu rozvoji kognitivních schopností. Obsahuje vitamíny C,D, železo a DHA jako všechna pokračovací mléka.

Můžete ji podávat od ukoneného 6. měsíce.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Příprava

Pitnou vodu před každou přípravou převaříme a necháme zchladnout na teplotu cca. 40 až 50 °C.* 2/3 připravené vody nalijeme do láhve. Přidáme odměřené množství. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca. 37 °C). Teplotu prověříme. Aby nedošlo k poškození přírodních kultur mléčného kvašení (Laktobacily), nepřelévejte výrobek vařící vodou.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o. Pekařská 628/14, Praha 5 155 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Odtučněné MLÉKO, LAKTÓZA, (z MLÉKA), rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový), produkt MLÉČNÉ SYROVÁTKY, galaktooligosacharidy z LAKTÓZY, (z MLÉKA), RYBÍ olej, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, chlorid draselný, seleničitan sodý, L-tyrozin, síran zinečnatý, L-tryptofan, citronan sodný, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, kyselina L-askorbová + L-askorbán sodný + L-askorbyů-6-palmitát (vitamín C), síran železný, stabilizátor kyselina MLÉČNÁ,  L-cystein, jodičnan draselný, nikotinamid, MLÉČNÉ kultury (L-fermentum hereditum), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), síran manganatý, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl acetát (vitamín , thiamin hydrochlorid (vitamín B1) hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6) L-methylfolát vápenatý (Metafolin), fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin. Vztahuje se k sušenému stavu potraviny. 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 285 kJ
Energetická hodnota 68 kcal
Tuky 3.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.6 g
Sacharidy 7.2 g
Z toho cukry 7.2 g
Vláknina 0.4 g
Bílkoviny 1.3 g
Sůl 0 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Alergeny

Ryby Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1020228