0
K pokladně

Biosaurus BIO sýrové křupky

50 g
Běžná cena
24,90 Kč 498,00 Kč/kg

Značka: Biosaurus

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Biosaurus BIO křupky se sýrem. Jsou vyrobeny pouze z ekologicky čistých surovin. Vhodné pro osoby trpící celiakií, neobsahují lepek ani jiné konzervační látky. Vhodný doplněk stravy na výlety či pouhé posezení, když vás honí mlsná. Nutričně vyvážené a bezlepkové produkty.

Zajímavost

Dinosauři získávají svůj tvar s pomocí extruze. Extruze, neboli vytlačování, je proces zpracování potravin, při němž se zvlhčené škrobnaté suroviny s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny tvarují a tepelně upravují za pomoci působení tlaku, tepla a mechanických sil. Následně jsou vytlačeny do výsledného tvaru a ochlazeny. Typicky prochází extruzí například kukuřičné lupínky, křupky a podobně.

O Biosaurech

Biosaurus spadá do portfolia slovenského ekologického výrobce pochutin, firmy McLLOYD’S, která se vyhýbá všem trans-tukům a používá slunečnicový olej v biokvalitě. Když vidíte logo slovenské firmy Biosaurus, můžete si být jisti, že se díváte na zdravé jídlo. Její potraviny jsou vhodné pro děti i pro celou rodinu. Neobsahují žádný lepek, takže si je mohou dopřát i celiaci. Díky tomu, že jsou při výrobě využity velmi nízké teploty si navíc produkty Biosaurus uchovávají bohaté množství minerálů a vitamínů. Využité suroviny nejsou nijak geneticky modifikovány a jsou organické bez přídavků a chemikálií.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
EXTRUDO Bečice s.r.o., Bečice 7, PSČ 375 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Kukuřice 75 %, slunečnicový olej, posyp - sýrový 5 % (cibule, maltodextrin, sůl, sýr čedar, cukr, sušené mléko, paprika, výtažek z kvasnic, česnek, kurkuma, citronový prášek, paprika, slunečnicový olej. Obsahuje mléko a výrobky z něj.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1933 kJ
Energetická hodnota 507 kcal
Tuky 20.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.5 g
Sacharidy 59.3 g
Z toho cukry 3.5 g
Vláknina 3.7 g
Bílkoviny 7.8 g
Sůl 1.3 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1010415