0
K pokladně

Signal Deep Fresh zubní pasta s ústní vodou

75 ml
Akční cena 46,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
62,90 Kč 838,67 Kč/l

Značka: Signal

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Průhledná zubní pasta Signal Deep fresh se pyšní moderní technologií core & core ™. Jedná se o modrý antibakteriální gel s ústní vodou, který efektivně chrání proti zubnímu kazu a zaručuje dvojí efekt: antibakteriální účinek a navíc extra svěžest s příchutí mentolu a eukalyptu.

O výrobci

Signal jsou špičkové zubní pasty a výrobky pro ústní hygienu. Na trhu jsou už do roku 1961 a od té doby nepřetržitě pracují na zavádění posledních inovací do své výroby. Signal se snaží také o vzdělávání v oblasti ústní hygieny a více než dvacet let tvoří osvětové projekty pro širokou veřejnost. Značka je součástí společnosti Unilever. Ta sdružuje více než 400 značek s nejširším portfoliem výrobků od těch pro domácnost, osobní péči až po potraviny. Patří mezi ně například Dove, Lipton nebo zmrzliny Míša.

Zajímavost

Čištění zubů hned po jídle může být škodlivé. V ústech totiž dočasně klesne hladina pH, což znamená, že kyseliny v zubním plaku pronikají do zubní skloviny. V tu chvíli je sklovina náchylná a zubní kartáček ji může narušit. Proto se doporučuje s čištěním počkat až třicet minut po jídle. Ideální frekvence čištění zubů je dvakrát denně.

Použití

Děti do 6 let včetně: Pro čistění zubů použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum.

 

Adresa dodavatele
UNILEVER ČR, spol. s r.o., Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8, Infolinka: 844 222 844, Česká republika
Skladovací podmínky
Uschovejte v suchu, nevystavujte slunečnímu záření.  
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Sorbitol, aqua, hydrated silica, sodium lauryl sulfate, peg 32, aroma, cellulose gum, sodium fluoride, sodium saccharin, peg-40 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, glycerin, ci 42090, ci 74160, obsahuje fluorid sodný (1450 ppm f).  

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009677