0
K pokladně

Hradecká pekárna Chléb žitný se slunečnicí

400 g
Akční cena 39,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
49,90 Kč 124,75 Kč/kg

Značka: Hradecká pekárna

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Chléb žitný se slunečnicí, s vysokým obsahem vlákniny.

O ZNAČCE

V krásné krajině na soutoku Labe s Orlicí leží město Hradec Králové, které se po celá staletí těšilo přízni českých králů. Není tak divu, že se tu zrodila tradice čerstvých křupavých rohlíků, voňavých chlebů a dalších královských dobrot. A byla to právě zdejší věhlasná historie pekařství, která podnítila v roce 1966 i vznik naší pekárny.

Hradecká pekárna, tak jak ji dnes znáte, vznikla v roce 1994. Tehdy ji náš zakladatel, Josef Homoláč, odkoupil od státu a založil Hradeckou pekárnu s.r.o. Již celých 25 let jsme čistě rodinnou firmou. Nové technologie a postupy nám umožnili nejen rozšířit výrobu o mnoho nových lahodných produktů, ale i výrazně zlepšit kvalitu výrobků. Snažíme se být vždy o krok vpředu před konkurencí a využívat vždy pouze ty nejkvalitnější suroviny.

      

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě do 25°C.
Název a adresa výrobce
Česká pekařská s.r.o., Češovská 1750/10, 193 00 Praha 9
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Žitná mouka 23,6%,vařené zrno žita 17,7% žitná mouka celozrnná tmavá 19,2% , pšeničná mouka, slunečnice 5,7%, pitná voda, pekařské droždí, jedlá sůl, pekařský přípravek(pšeničná mouka, protispékavá látka:uhličitan vápenatý,látka zlepšující mouku:kyselina askorbová,enzymy), zlepšující přípravek (pšeničná mouka, dextróza, ječná sladová mouka, emulgátor:E472, enzymy, látka zlepšující mouku: kyselina askorbová), přírodní barvivo(amoniak-sulfitový karamel-obsahuje oxid siřičitý), kmín, konzervant:kyselina sorbová .  Může obsahovat stopy alergenu sezamu, vajec, mléka, lupiny a sóji.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1199.8 kJ
Energetická hodnota 284.4 kcal
Tuky 6.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g
Sacharidy 46.4 g
Z toho cukry 2.8 g
Vláknina 7.4 g
Bílkoviny 7.2 g
Sůl 1.85 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009548