0
K pokladně

Chodura Pivní salám

100 g
Akční cena 22,90 Kč
od 3 ks
26,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
29,90 Kč 299,00 Kč/kg

Značka: Chodura

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Balení obsahuje 100 g plátků Chodura Pivního salámu.

O značce

Značka Chodura je symbolem uzenářského mistrovství a smyslu pro kvalitu. Jejím posláním je přinášet zákazníkům originální speciality výjimečných kvalit pro skutečné gurmánské zážitky. Tak, jako tomu bylo již téměř před sto lety. V současnosti společnost Beskydské uzeniny zaujímá významné místo mezi středně velkými zpracovateli masa a výrobci masných výrobků v ČR. Hlavním sídlem společnosti je Frýdek-Místek, kde se nachází výrobní závod společně s administrativním zázemím. Moderní logistické centrum, ze kterého jsou výrobky distribuovány zákazníkům, se nahází v nedalekých Fryčovicích.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 °C až +7 °C.
Název a adresa výrobce
Beskydské uzeniny, a.s., Frýdek-Místek 73801, Příborská 520
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Vepřové maso (min.82 %), vepřové sádlo, pitná voda, bramborový škrob, jedlá sůl, koření, extrakty koření, přírodní aroma, stabilizátor (trifosforečnany), živočišný protein, antioxidant (erythorban sodný), cukr, barvivo (košenila), konzervant (dusitan sodný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1709 kJ
Energetická hodnota 414 kcal
Tuky 39.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 12 g
Sacharidy 2.5 g
Z toho cukry 0.8 g
Bílkoviny 12.3 g
Sůl 2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1009530