0
K pokladně

Pejskar Poličan krájený

75 g
Běžná cena
37,90 Kč 505,33 Kč/kg

Značka: Pejskar

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pejskar Poličan krájený, je tradiční salám s výraznější chutí po koření a zakouření. Díky praktickému balení bude ideální na přípravu svačinek nebo obložených talířů. Vychutnejte si klobásu od českého výrobce Pejskar s poctivou kvalitou a delikátní chutí.

O výrobci

Společnost Pejskar & spol., spol. s r.o. s provozovnou v Polici nad Metují patří k nejstarším výrobcům trvanlivých fermentovaných masných výrobků v České republice. Vždyť právě tady byl vyvinut jeden z prvních fermentovaných salámů, který byl na počest místa svého vzniku nazvaný Poličan.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 1-3°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 28 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 27 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 75 g na 100 g výrobku, vepřové sádlo,hovězí maso 39 g na 100 g výrobku, jedlá sůl, dextróza, glukózový sirup, konzervant E250, antioxidant E316, sušená zelenina (česnek), extrakty koření, barvivo E120, startovací kultura

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008667