0
K pokladně

Pejskar Polický uherák krájený

75 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
37,90 Kč 505,33 Kč/kg

Značka: Pejskar

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Pejskar Polický uherák krájený, oblíbený a tradiční aromatický salám připomínající svou chutí uherský salám. Díky praktickému balení je ideální na přípravu svačinek a obložených talířů. Vychutnejte si Polický uherák od českého výrobce Pejskar s poctivou kvalitou a delikátní chutí.

O výrobci

Společnost Pejskar & spol., spol. s r.o. s provozovnou v Polici nad Metují patří k nejstarším výrobcům trvanlivých fermentovaných masných výrobků v České republice. Vždyť právě tady byl vyvinut jeden z prvních fermentovaných salámů, který byl na počest místa svého vzniku nazvaný Poličan.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 1-5°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 35 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 29 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 105 g na 100 g výrobku, vepřové sádlo, živočišná (vepřová) bílkovina, hovězí maso 9 g na 100 g výrobku, jedlá sůl, aroma, konzervant E250, látka zvýrazňující chuť a vůni E621, koření, glukózový sirup, dextróza, antioxidanty E331, E301, E300, extrakty koření, startovací kultura, emulgátor E471, stabilizátor E450, barvivo E120 .

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008669