0
K pokladně

Mlékárna ValMez Bílý jogurt

150 g
Běžná cena
13,90 Kč 92,67 Kč/kg

Značka: Mlékárna ValMez

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Bílý jogurt s nižším obsahem tuku je vyrobený z nejkvalitnějšího českého mléka. Neobsahuje žádné konzervační látky a emulgátory a proto je tolik oblíbený. Výrobek jemné chuti je vhodný pro přímou konzumaci i pro studenou kuchyni. Obsahuje živé jogurtové bakterie.

O výrobci

Tradice výroby mléka a mléčných výrobků na Valašsku sahá hluboko do historie. Mlékárna ve Valašském Meziříčí byla založena již v roce 1936 jako mlékárna Spolku chovatelů hovězího dobytka s obchodním názvem Valašská spolková mlékárna ve Valašském Meziříčí. Tento spolek reprezentovalo 9 - 12 větších zemědělců z oblasti kolem Valašského Meziříčí. Zakladatelem této mlékárny byl pan Vilém Frank, který byl jejím správcem a ředitelem až do roku 1960. 

Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty, polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty, jogurtová mléka, čerstvé tekuté výrobky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Vysoká kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí.

Adresa dodavatele

Mlékárna Valašské Meziříčí spol. s r.o., Zámecká 2/57, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě (2-8)°C. Spotřebujte do data uvedeného na víčku. Po otevření ihned spotřebujte.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 23 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 21 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Mléko, mléčná bílkovina, jogurtová kultura. Obsah tuku min. 3 %.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 280 kJ
Energetická hodnota 67 kcal
Tuky 3.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 5 g
Z toho cukry 5 g
Bílkoviny 4.9 g
Sůl 0.1 g

Charakteristika

Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1008327