0
K pokladně

Hollandia BIO selský jogurt bílý

400 g
Akční cena 20,90 Kč
od 4 ks
23,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
28,90 Kč 72,25 Kč/kg

Značka: Hollandia

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Selský jogurt vyrábíme tradičním způsobem – z mléka a vybrané kombinace čistých jogurtových kultur. Získává tak zrcadlově lesklý a hladký povrch, jemně mléčně nakyslé aroma, kyprou a na lžičce pevnou, přesto v ústech příjemně křehkou texturu a neopakovatelnou komplexní jogurtovou chuť. Bílý jogurt představuje vyváženou kombinaci živin nutných pro plnohodnotnou výživu a zároveň může sloužit i jako surovina pro domácí kuchyni.

O HOLLANDII

Jsou lidé, kteří si z rodinných dovolených vozí mušle. My jsme si přivezli nápad. Nápad, jak vyrobit poctivý jogurt z mléka a jogurtové kultury.

Hollandia byla založena v polovině roku 1991. Tehdy jsme z Holandska dovezli výrobní linku, která nám sloužila mnoho let. Díky našim zákazníkům, kterým Hollandia chutnala, jsme se mohli přestěhovat do vhodnějších prostor a postupně jsme zařízení výrobny inovovali. Od konce roku 2003 jsme v Krásném Údolí v nových výrobních prostorách,

 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 4-8°C.
Název a adresa výrobce
Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, mléčná bílkovina, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (106/g). Obsah tuku nejméně 3,5 %.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 265 kJ
Tuky 3.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.1 g
Sacharidy 3.8 g
Z toho cukry 3.5 g
Bílkoviny 3.5 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007361