0
K pokladně

HiPP BIO PASTA BAMBINI Rigatoni Neapol

250 g
Doporučená cena
79,90 Kč
74,90 Kč 299,60 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

HiPP BIO zeleninový příkrm Rigatoni NEAPOL je zdravý a chuťově pestrý pokrm, který respektuje stravovací potřeby dětí a dodává jim potřebné živiny.

Příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám miminek. Bez přídavku soli - obsah soli je daný obsahem sodíku. Omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje – pro vývoj mozku a nervových buněk.

Vhodná pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Příprava

Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnce. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Ověřte teplotu.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

 

Skladovací podmínky
teplota: do 24°C Skladovací podmínky: Trvanlivé
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

zelenina* 61 % (rajčata* 39 %, cuketa*, mrkev*, celer*, cibule*), vařené nudle rigatoni* 25 % (mouka z tvrdé pšenice), odtučněné mléko*, řepkový* 2,5 %, škrob*, pšeničná mouka*, nastrouhaný tvrdý sýr* 0,8 %, sušené odtučněné mléko*, sůl s jódem, koření. Z ekolo­gického zemědělství. Těs­toviny mohou obsahovat stopy vajec. Obsahuje mléko a výrobky z nich, vejce a výrobky z nich. Obsahuje lepek.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 320 kJ
Energetická hodnota 76 kcal
Tuky 3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Sacharidy 9.5 g
Z toho cukry 2.3 g
Bílkoviny 2.3 g
Sůl 0.05 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 12. měsíce

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007962