0
K pokladně

HiPP BIO zeleninová směs

125 g
Doporučená cena
46,90 Kč
39,90 Kč 319,20 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Zeleninový příkrm s bramborami pro kojence a malé děti. Příkrmy HiPP jsou přizpůsobeny nutričním potřebám miminek. Bez přídavku soli - obsah soli je daný obsahem sodíku. Omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje – pro vývoj mozku a nervových buněk.

Vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce.

Příprava

Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnce. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Ověřte teplotu.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 10°C do 25°C.
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Zelenina* 73% (mrkev*, brambory*, hrášek*, květák*), Pitná voda, Jedlý olej řepkový* 1,3%, *Z ekologického zemědělství - zemědělská produkce EU/mimo EU.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 170 kJ
Energetická hodnota 41 kcal
Tuky 1.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 4.7 g
Z toho cukry 2.2 g
Vláknina 2 g
Bílkoviny 1.2 g
Sůl 0.05 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 4. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007856