0
K pokladně

HiPP BIO dětská ovocná šťáva hrušková

200 ml
Běžná cena
47,90 Kč 239,50 Kč/l

Značka: HiPP

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Ovocná šťáva z koncentrátu hruškové šťávy s hruškovým pyré. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od dokončeného 4. měsíce. Pasterizované. Bohaté na vitamin C. Bez lepku, bez přídavku cukrů, bez přídavku aromat, barviv a konzervačních látek. Neobsahuje GMO. Změkčuje stolici.

Vhodná pro děti od ukončeného 4-6. měsíce dle doporučení pediatra.

Příprava

Před použitím protřepat. Lze zředit pitnou vodou určenou pro kojence v poměru 1:2.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

Skladovací podmínky
Skladujte v temnu a při teplotě od 10 do 25 °C. 
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ovocná šťáva* 100 % (hrušková šťáva* z koncentrátu hruškové šťávy 80%, hrušky* 20%), vitamín C (kyselina L-askorbová). * z ekologického zemědělství

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 211 kJ
Sacharidy 11.7 g
Z toho cukry 9.9 g
Bílkoviny 0.2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007864