0
K pokladně

Jupík Aqua Malina

500 ml
Běžná cena
21,90 Kč 43,80 Kč/l

Značka: Jupík

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Nesycený nealkoholický malinový nápoj s cukry a sladidlem;se sníženou energetickou hodnotou díky sladidlu z rostliny stévie

Jupík Aqua je osvěžující nápoj s kapkou ovocné šťávy. Můžete se těšit na pestrou škálu oblíbených příchutí jako je jahoda, jablko, malina či citrón.

Půllitrová láhev se sportovním uzávěrem je ideální volba pro doplnění tekutin.

 

Upozornění

Na etiketě tohoto výrobku je symbol „Z“ a text „zálohované“. Je to proto, že na Slovensku začal letos fungovat zálohový systém na PET lahve a plechovky. Při nákupu těchto obalů tam za ně zákazníci zaplatí zálohu. Na území Česka se zálohy za tyto obaly spotřebitelům neúčtují a tyto obaly jsou tak nevratné.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.  
Název a adresa výrobce
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01 Krnov, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 255 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 255 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

voda, cukr, malinová šťáva z koncentrátu (0,1%); regulátory kyselosti: kyselina citrónová, citronany sodné;aromata, sladidlo:steviolglykosidy

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 35 kJ
Energetická hodnota 8 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 2 g
Z toho cukry 2 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004506