0
K pokladně

HiPP Pokračovací kojenecká výživa HA 2 Combiotik®

600 g
Akční cena 399,90 Kč
od 399 ks
429,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
467,90 Kč 779,83 Kč/kg

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

Speciálně vyvinuté složení s jemně naštěpenou (hydrolyzovanou) bílkovinou a unikátní kombinací cenných ingrediencí je obzvláště šetrné k citlivému imunitnímu systému Vašeho dítěte. Výživa HiPP HA2 Combiotik® je lehce stravitelná a dobře zasytí. Lze ji podávat od ukončeného 6. měsíce. Receptura je nově upravena: obsahuje z cukrů pouze laktózu.

Pokračovací mléčná kojenecká výživa HiPP HA2 Combiotik® obsahuje:

  • Mléčné kultury L. fermentum vyskytující se v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury v individuální variabilitě a množství.
  • Galaktooligosacharidy GOS z laktózy, která je hlavním sacharidem mateřského mléka. Složky GOS jsou tak přirozeně obsaženy v mateřském mléce.
  • Hydrolyzovanou (na malé kousky štěpenou) bílkovinu: HiPP HA2 Combiotik® obsahuje pouze hydrolyzovanou bílkovinu. Tato bílkovina má jemně nahořklou chuť (jako všechna HA mléka), ale je dětmi velmi dobře tolerována.
  • Omega-3 mastnou kyselinu DHA, jež přispívá při denním příjmu 100 mg k normálnímu vývoji zraku. 
  • Vitamíny A, C pro podporu imunitního systému*
  • Zdroj folátu Metafolin®3 inspirovaný přírodou.
  • Obsahuje z cukrů pouze laktózu

* jako všechna pokračovací mléka obsahuje vitamíny A, C, železo a zinek přispívající k normální funkci imunity.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

Adresa dodavatele
HiPP Czech s.r.o. Pekařská 628/14, Praha 5 155 00, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 305 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 305 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

LAKTÓZA (z MLÉKA), rostlinné oleje (palmový*, řepkový, slunečnicový), hydrolyzovaná bílkovina MLÉČNÉ SYROVÁTKY, galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLÉKA), vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, chlorid draselný, emulgátor – estery mono-a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou citrónovou, RYBÍ olej1, hydroxid draselný, hydroxid sodný, uhličitan vápenatý, L-phenylalanin, L-tyrosin, uhličitan hořečnatý, seleničitan sodný, kyselina L-askorbová (vitamín C), L-tryptofan, síran zinečnatý, L-histidin, síran železnatý, jodičnan draselný, nikotinamid, D-panthotenát vápenatý, mléčné kultury (L. fermentum hereditum®2 ), DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), síran měďnatý, riboflavin (vitamín B2), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), retinyl acetát (vitamín A), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), síran manganatý, L-methylfolát vápenatý3, D-biotin, fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamin (vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu.


*palmový olej z trvale udržitelného zemědělství - certifikované nezávislými kontrolními orgány

1 obsahuje DHA - přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců

2 Limosilactobacillus fermentum CECT5716, 

3 Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, SRN

Výživové hodnoty (na 100 ml)

Energetická hodnota 285 kJ
Energetická hodnota 68 kcal
Tuky 3.7 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1.5 g
Sacharidy 7.2 g
Z toho cukry 7.2 g
Vláknina 0.4 g
Bílkoviny 1.3 g
Sůl 0 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 6. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077570