0
K pokladně

Olma Olmíci jahodoví marshmallow

111 g
Běžná cena
19,90 Kč 179,28 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Olmíci přináší dětem jogurt vyrobený z výběrového mléka od prověřených farmářů. Je krémový a hladký, plný bílkovin a živých bakterií, ochucený jahodovým pyré.  Nepřidáváme do něj žádné konzervanty ani jiné umělé přísady. Děti láká nejen chuť, ale také příběhy oblíbených postaviček z obalů. Lahodnou chuť jahodového jogurtu si mohou děti obohatit marshmallow z víčka jogurtu. Bez lepku. 

O výrobci

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu při teplotě 2-6°C.
Název a adresa výrobce
OLMA, a.s., Pavelkova 597/18, Holice, 779 00 Olomouc
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jogurt: mléko, ochucující složka 20 % (cukr, jahodové pyré 35 %, modifikovaný škrob, extrakt z černé mrkve, aroma), mléčná bílkovina, jogurtové kultury. Srdíčka (5,4 %): glukózo-fruktózový sirup, cukr, voda, želatina, kukuřičný škrob, barvivo betanin, aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 517 kJ
Tuky 3.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.3 g
Sacharidy 16 g
Z toho cukry 15 g
Bílkoviny 3.9 g
Sůl 0.08 g

Alergeny

Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Jahoda
Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007227