0
K pokladně

Olma Olmíci piškotoví vanilka

113 g
Běžná cena
19,90 Kč 176,11 Kč/kg

Značka: Olma

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Olmíci přináší dětem jogurt vyrobený z výběrového mléka od prověřených farmářů. Je krémový a hladký, plný bílkovin a živých bakterií, ochucený přírodní vanilkou.  Nepřidáváme do něj žádné konzervanty ani jiné umělé přísady. Děti láká nejen chuť, ale také příběhy oblíbených postaviček z obalů. Lahodnou chuť vanilkového jogurtu si mohou děti obohatit piškotky z víčka jogurtu. Jogurt je bez lepku, piškotky obsahují lepek a vejce. 

O výrobci

Zpracování mléka má v oblasti Olomoucka, Prostějovska a Přerovska bohatou tradici, která se datuje již od konce 19. Století. Záměr vybudování velké moderní mlékárny v Olomouci, s denní kapacitou 400 tisíc litrů mléka, byl realizován po roce 1965. Název OLMA vznikl ze dvou počátečních písmen měst Olomouc a Martinov, protože podnikové ředitelství národního podniku Severomoravské mlékárny, jehož byla OLMA součástí, se nacházelo právě v Martinově.

Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě od +2 do +8°C. Po otevření ihned spotřebujte.
Název a adresa výrobce
OLMA a.s., Pavelkova 597/18, 779 00 Olomouc, Holice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mléko, ochucující složka 20 % (cukr, voda, glukózo-fruktózový sirup, modifikovaný škrob, extrakt z vanilkových lusků, extrakt z mrkve, regulátor kyselosti kyselina citronová), mléčná bílkovina, piškotky (7 %): pšeničná mouka, cukr, vejce, jogurt min. 3,5 % tuku.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 535 kJ
Tuky 3.4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2.3 g
Sacharidy 18 g
Z toho cukry 14 g
Bílkoviny 4.2 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Lepek Ano
Vejce Ano
Mléko Ano

Charakteristika

Příchuť Vanilka
Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1007199