0
K pokladně

Hera Máslová příchuť

250 g
Běžná cena
57,90 Kč 231,60 Kč/kg

Značka: Hera

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Rostlinný roztíratelný tuk (70%) na pečení, vaření a přípravu krémů. 

Bez barviv, bez konzervačních látek. Bez mléčné složky.

O značce

Hera je tradiční značka, která je již 90 let symbolem poctivého pečení. Její první kapitola se začíná psát roku 1928 v předválečném Československu. Tukový průmysl v té době úspěšně expandoval. Inovace výrobních technologií přinesly zlepšení kvality rostlinných tuků a zároveň snížení jejich ceny, což zajistilo možnost nákupu tuku širokým vrstvám obyvatel. Díky dlouhodobé věrnosti svých zákazníků tak historii značky Hera nepřerušila světová válka, období znárodňování, ani porevoluční změny spojené se zánikem mnoha tradičních výrobků. Rostlinný tuk Hera dodnes zůstává věrným pomocníkem každého, kdo peče s radostí. Včetně vás.

Adresa dodavatele
Upfield ČR, spol. s r.o., Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +10°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 38 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 38 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Palmový tuk, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, v různém poměru), voda, přípravek z bobu obecného, emulgátor (lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin), jedlá sůl (0,2%), kyselina (kyselina mléčná), přírodní aroma, barvivo (betakaroten), vitamín (A,D) 

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 2599 kJ
Energetická hodnota 632 kcal
Tuky 70 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 31 g
Sacharidy < 0.5 g
Z toho cukry < 0.5 g
Bílkoviny < 0.5 g
Sůl 0.2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1077504